Državno finale Dunav osiguranje Sportskih igara mladih 2021.

Državno finale će biti održano na tri lokacije – Zlatiboru, Šabcu i Sremskoj Mitrovici

Državno finale Dunav osiguranje Sportskih igara mladih 2021.

pon, 28. juni 2021.


Spisak plasiranih učesnika

 

Zlatibor – 05-06.07.2021.

Između dve vatre 2012. i mlađi

Vatre – Priboj

Vatrene bombe – Sombor

Dragišinci – Čačak

Atomski mravci – Kuršumlija

Mali fudbal – 2010. i mlađi

FK 033 – Priboj

Internacional – Sombor

Aerodrom kids – Kragujevac

Duel  – Kruševac

Čajetina

Odbojka (M)

Desa – Požarevac

OK Tehničar – Kraljevo

OK Bavanište – Bavanište

OK Niš – Niš

 

Zlatibor – 06-07.07.2021.

Stoni tenis 2009.

Nikola Mihajlović – Negotin

Nikola Vistać – Požega

David Čapanda – Selenča

Lazar Krstić – Vranje

Lana Jovanović – Negotin

Jana Konstandinović – Požega

Teodora Miul – Nikolinci

Neda Vasić – Niš

Stoni tenis 2006.

Pavle Pucarević – Negotin

Vanja Avdić – Požega

Vanja Georginov – Novi Sad

Bogdan Vasić – Niš

Jelena Popović – Negotin

Maša Boškovski – Novi Sad

Sara Radak – Čelarevo

Biljana Đorđević – Surdulica

Ulična košarka (Ž)

Mileševka – Prijepolje

Čobanice – Kikinda

Ciiice – Beograd

Tašine princeze – Kraljevo

Ulična košarka (M)

Klik – Arilje

KDA – Kikinda

Mamba – Čačak

Đir na motoru – Kruševac

Rukomet (Ž)

ŽJRK Bor RTB 2006 – Bor

Mladi radnik – Radinci

Lavice – Kraljevo

Ada – Ada

 

Zlatibor – 07-08.07.2021.

Atletika 2010.

Benjamin Kokor – Priboj

Dušan Kovačević – Zrenjanin

Filip Bojić – Petrovac na Mlavi

Lazar Trifunović – Kruševac

Belma Kolašinac – Novi Pazar

Anđela Cvetković – Novi Sad

Vanja Paunović – Čačak

Matea Đorđević – Kraljevo

Atletika 2012.

Veljko Krčedinac – Požega

Relja Miletić – Sremska Mitrovica

Stefan Mirković – Ruma

Maksim Ivanović – Surdulica

Aiša Ikić – Novi Pazar

Una Ugrešić – Kikinda

Lola Jordanović – Petrovac na Mlavi

Iva Rakićević – Surdulica

Stefan Janković – Čajetina

Između dve vatre 2010.

Šampioni – Priboj

Vatrene lopte – Sombor

Vukovci 1 – Čačak

Atomski mravi – Kuršumlija

Rukomet (M)

Borsko jezero – Bor

RK Mladost – Niš

Priboj 2006 – Priboj

Novi Sad 1 – Novi Sad

Sloga – Kraljevo

 

Zlatibor – 08-09.07.2021.

Šah 2010

Vasilije Lukić – Paraćin

Filip Stefanović – Čačak

Miloš Pasula – Novi Sad

Milan Komatinović – Niš

Iskra Belić – Petrovac na Mlavi

Dunja Lapčević – Kruševac

Emilija Vudgalić – Novi Sad

Sofija Stojanović

Šah 2006

Saša Lukić – Paraćin

Luka Grujanac – Čačak

Marko Milanović – Pančevo

Vuk Ćirković

Anastasija Vojinović – Aleksinac

Anđelina Baltić – Kruševac

Anja Jovanović – Novi Sad

Justina Milošević – Beograd

Tenis

Andrej Milovanović – Petrovac na Mlavi

Ilija Ilić – Kragujevac

Božidar Bubnjević – Zrenjanin

Ognjen Milenović – Niš

Jana Radojković – Bor

Ena Ilić – Kragujevac

Mina Kapor – Pančevo

Tara Aleksić – Leskovac

Odbojka (Ž)

OK Drina – Bajina Bašta

OK Elbrako tehnolend OVS – Sombor

Beograd – Beograd

OK Tehničar – Kraljevo

 

Šabac – 10-11.07.2021.

Coca-Cola Cup (Ž)

Jasen – Brodarevo

ŽFK Loznica – Loznica

ŽFK Zemun – Beograd

ŽFK Napredak – Kruševac

Amazonke – Vrelo

Coca-Cola Cup (M)

Memento – Priboj

Radnički – Šid

Armija 5 – Požarevac

Radnički – Niš

 

Sremska Mitrovica – 11-12.07.2021.

Odbojka na pesku (M)

Kraljevi – Kruševac

Veliko Gradište

Bez nervoze – Prijepolje

Indijanci – Sremska Mitrovica

Odbojka na pesku (Ž)

Kuršumlija

Blok aut – Kruševac

Misisipi – Kragujevac

OK Zaslon – Zaslon